Výroba měděné fólie pro vaši firmu – Civen Metal

Pro svůj projekt výroby měděné fólie se obraťte na profesionály na zpracování plechů.Náš tým odborných metalurgických inženýrů je vám k dispozici bez ohledu na vaše projekty zpracování kovů.

Od roku 2004 jsme uznáváni za vynikající služby v oblasti zpracování kovů.Můžete se nám proto svěřit se všemi svými zakázkami zpracování kovů: od návrhu až po konečnou úpravu, včetně zpracování, nabízíme služby na klíč.
Jako středisko zpracování kovů nabízí Civen tu výhodu, že nabízí širokou škálu služeb, včetně řezání a montáže.Je tedy možné realizovat své projekty od začátku do konce.

Proč je výroba měděné fólie užitečná?
Díky mnoha vlastnostem je měď velmi vyhledávaným kovem:

vysoká elektrická vodivost;
vysoká tepelná vodivost;
odolnost proti korozi;
antimikrobiální;
recyklovatelné;
kujnost.
Všechny tyto vlastnosti způsobují, že měď se používá v mnoha oblastech, z nichž nejběžnější jsou elektrické rozvody a instalatérské práce.Jeho antimikrobiální vlastnosti jsou také důvodem, proč se používá při výrobě potrubí, které vedou pitnou vodu, a také v potravinářském, topenářském a klimatizačním sektoru.

Jeho kujnost z něj činí oblíbený materiál při výrobě dekorativních předmětů a dokonce i šperků.

Měděná fólie se používá jako chladič nebo vodič v elektrických krytech nebo aplikacích distribuce energie a mnohem více.Jeho odolnost vůči korozi nám navíc umožňuje obdivovat historické budovy s krytinami, které jsou stále neporušené.

Ať už je rozsah vašeho projektu jakýkoli, počítejte s odborníky na zpracování kovů ze společnosti Civen Metal.

civen měděná fólie (4)-1Měděná fólie vyrobená v Civen Metal.

Měděná fólie se měří v uncích na čtvereční stopu.Jeden měděný plech váží 16 nebo 20 uncí na čtvereční stopu a je k dispozici v délkách 8 a 10 stop.Vzhledem k tomu, že měděná fólie se prodává i v rolích, lze ji nařezat na libovolnou délku.To vám ušetří čas i peníze.

Ve společnosti Civen Metal vkládáme veškeré své odborné znalosti do realizace vašeho projektu.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pro výrobu měděné fólie zvolte Civen Metal
Máte nápad, ale potřebujete pomoci s jeho návrhem?Neváhejte nás kontaktovat a získejte naše asistenční služby v oblasti designu.

Pokud si zvolíte Civen Metal, budete mít jistotu, že dostanete práci nesrovnatelné kvality odvedenou podle přísných metod v souladu s normami bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.Máte také záruku práce provedené v předepsaných termínech, která ve všech ohledech splní vaše očekávání.

civen měděná fólie (1)Máte-li jakékoli dotazy týkající se naší služby výroby měděné fólie, kontaktujte nás neprodleně.Člen našeho týmu odborníků vám rád odpoví.


Čas odeslání: duben-05-2022